Seasonic FOCUS-SPX-650 -
Seasonic FOCUS-SPX-650
Značka: Seasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: SSR-650SPX
zdroj 650 W 20+4 pin ATX CFX Čierna • Celkový príkon: 650 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 35 cm, Typ kabeláže: Plne modulárne • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): CFX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 9,2 cm • Dodávané káble: AC, Pcie, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 650 W 20+4 pin ATX CFX Čierna
• Celkový príkon: 650 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 35 cm, Typ kabeláže: Plne modulárne